sobota 19. prosince 2015

My Christmas Wishlist :)

Tak asi jako každý v této době Vám chci sdělit své vánoční knižní přání. Šla bych postupně, ale to neznamená nutně tohle pořadí ( nebo to, že jsou to všechny :D ) .
1. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Harry je moje srdcovka a začala jsem sbírat i jiné vydání. Abych měla všechny  :D  Řekněte mi někoho, koho tohle nezaujalo a navíc tahle obálka je epická <3
2.  Jed
Myslím knihu od Fiony Paul, protože co vím, existuje i jiná :D
Tato kniha mě naprosto uchvátila (a to, že jsem ji četla už 5x z knihovny, se nepočítá XD ) . Přesto jsem si však řekla, že by ji bylo dobré mít doma :3 + ta obálka je naprosot dokonalá ;)
3. Dedička
Ano, mám to napsané dobře. Myslím totiž to slovenské vydání, protože v naší milované zemi  prostě nemohou vydat dotisk!!!  Kdyžtak kniha je od Amandy Hocking a navazují na to pokračování Rozpolcení a Boj o trůn, které už doma mám, ale bylo by pěkné, vlastnit i první díl (a nemuset ho "ztratit" z knihovny) 

4. Město padlých andělů
Toto pokračování od Cassandry Clare jsem dokonce   nečetla, taže se na něj velmi těším :3
5. Hraničářův Učeň: Rozvaliny Gorlanu
Tohle je vyjímečně kniha, kterou bych chtěla v měkké vazbě (nesnáším paperbacky....!), protože ta obálka je tak krásná a epická, že prostě nemohu odolat :) Tuto knihu jsem už několikrát četla, ale jak Vám již mělo dojít, pro mne to není absolutně problém ;)
6. a jako poslední co Vám uvedu ne co chci bude Dárek z pravé lásky
Upřímně, řekněte mi koho ta kniha nezaujala. Kniha a Vánoce, nejlepší spojitost, to je naprosto dokonalé a epické :3 (ano, opravdu tak moc používám slovo epické :D ) 

Tohle by mohly být všechny knihy, které vám uvedu, protože ten seznam má ještě délku- jako je vzdálenost z Bradavic do kempu Half-Blood - takže to by mělo stačit :D
Doufám, že se Vám můj wishlist líbil a napište, co by jste chtěli vy :)
Claire 
A na závěr ten nej gif z HP :)


Žádné komentáře:

Okomentovat