čtvrtek 17. prosince 2015

Rozhodla jsem se, že bych Vám mohla říct (OK, napsat :D ) něco o sobě. Jsem holka, která se jmenuje Klára, ale preferuju spíše co se týká záležitostí jako je blog jméno Claire nebo na spoustě míst i Kikilili ( a nevím proč :D ). Skoro celý život se věnuji čtení knih a pár blbinkám, které k tomu patří. Potterhead jsem od osmi let a Demigod asi rok :)
Čtu všude. Cokoliv. Sice dávám přednost fantasy, ale i tak to je takové to fantasy, kde naleznete alespoň základ romantiky ;)
Blog byl založen v prosinci 2015, hlavně proto, že strašně ráda projíždí blogy o knihách a chtěla jsem mít vlastní :D Budu tady psát asi především recenze, měsíční shrnutí atd. :)
Budu moc ráda, pokud se Vám blog zalíbí a nebudu psát nějaké šílené chyby :D
Claire

2 komentáře:

  1. Pamatuju si jak vznikla kikilili u nás doma :D
    Kača :*

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak takhle to bylo :D Protože je to tak staré, že už si to nepamatuju ;)

      Vymazat