Měsíční Chvástačka na měsíc prosinec! :)
Autorem tohoto meme je Judit...
Koupené knihy: 1
Dostala jsem: 7
Ještě než váás zahltím s knížkami, rozhodla jsem se Vám popřát ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK SE SPOUSTOU KNIŽNÍCH PŘÍRUSTKŮ A ZÁŽITKŮ :)
A teď už......
Koupené:
Jediná kniha, kterou jsem si v prosinci pro sebe koupila byla.....
Skrytá ze série Avena. Knihu napsala Marianne Curley.
Dárky:
Díky tomu, že byly Vánoce jsem dostala 7 knih, což podle mě tak špatné není ;) a navíc mi přibyly i ty, které byly v mém Wishlistu, takže...... ( Claire spokojená :3 )
První stříbrná kniha snů od Kerstin Gier.
Lidi, moc se Vám omlouvám za tuhle reakci, ale OMG :D Od ní jsem četla a pyšně vlastním Drahokamy a doufám, že stihnu hodně brzy i tohle :)
Harry Potter and the prisoner of Azkaban a všichni ví, že to je od Joanne Kathleen Rowling
Na tuhle knihu jsem měla zálusk už od září ( možná i déle) a jsem fakt ráda, že jsem ji dostala... a navíc je to Harry Potter, takže co víc si přát :)
Dedička
Oficiálně jsem majitelka knih ve třech jazycích! ;) Sháněla jsem ji v češtině už minulé Vánoce ( beznadějné...), takže mi to udělalo radost i ve slovenštině :)
Jed
Knížka ze série Temné Vody a od výborné spisovatelky Fiony Paul! :) Upřímně, najdete někdy někoho, komu se nelíbí tahle obálka?!? A navíc děj je v Benátkách, mém milovaném městě, takže mě to velmi potěšilo :3
Rozvaliny Gorlanu
Hraničářův Učeň- John Flanagan. Kniha, kterou jsem četla už třikrát nebo čtyřikrát... Mi se tenhle děj šíleně líbí a navíc to byl perfektní způsob, jak rodině vymyslet dárek na pár let dopředu :D
Dárek z pravé lásky od .....
Kniha mne zaujala už v knihkupectví, protože já a Vánoce :3 ( to je na dlouho :D ) Zatím jsem četla jen první dvě povídky. Ta od R. Rowell byla podle očekávání, ale ta druhá mě zklamala. hlavně proto, že jsem ji nepochopila Ale těším se na ty další, takže uvidím, jaké bude celkové hodnocení :)
a poslední.... Město padlých andělů !
Autorem je Cassandra Clare. Tahle série ( Nástroje smrti) má hodně rozdílná hodnocení, ale mi se líbila, takže jsem na to zvědavá :)
Ještě takhle ke konci mě napadlo, že bych Vám mohla ukázat mé vánoční dárky, které mi dali moji dva dokonalí sourozenci :3 :*
záložky:
A nakonec fotka všech knižních přírustků ;) Na mě je 8 knih docela dost, takže tenhle počet nečekejte často :*
PS: Omlouvám se, za nejspíš rozmazané fotky.....
a záložky + některé fandom věci jsou z e-shopu Knižní Vesmír :)
Claire












Žádné komentáře:
Okomentovat