A dnešní knihou je...
.
.
.
.
.
.
Tygrovo prokletí od Colleen Houck!
Teď už k obsahu...
američanka Kelsey dostane práci v cirkusu, kde mají bílého tygra Rena. Toho si však koupí bohatý muž z Indie, a protože je Ren na Kelsey zvyklý, musí jet s ním. Nikdo netuší, že za vším stojí stará indická kletba, která byla uvalena na dva prince. K musí kletbu zlomit, jenže to nebude tak jednoduché...
Ok, tenhle popis toho moc neřekne, ale přečtěte si to, Je to opravdu dobré a jiné než to, co jste četli do teď. Je to první díl Tygří ságy (a dokonce ani ne můj nejoblíbenější) a není to pouze o milostném trojúhelníku
+koukněte se na tu přenádhernou obálku ♥
Mi se kniha líbila a snad z ní budete nadšení i vy :)
Claire
PS: Kdo to četl, napište mi jako vždy, jaký jste tým ;)


Žádné komentáře:
Okomentovat