pondělí 28. března 2016

Knižní TAG

Ahoja, dneska jsem tu s Tagem, který jsem našla u Emmaline a zaujal mě :)



Akú knihu máš práve odloženú na nočnom stolíku? 
 Mám rozečtené Percy Jackson and the Greek Gods, ale protože si to šetřím, mám tam i ty, které musím... *čti Síla vzdoru a Saturnin* :D
  Posledná skutočne dobrá kniha, ktorú si čítala?  
Temné vize:Vášeň. Překvapila mě a byla boží :3


Ak by si mohla stretnúť nejakého autora - mŕtveho či živého -, kto by to bol? A pre aké informácie by si ho vypočúvala? 
JEN jednoho?!? Mezi Joanne Rowling a Rickem Riordanem to snad nejde.... Ale asi J.K.Rowling <3 a nezeptala bych se na nic, protože bych umřela :D

Ktorá kniha sa dá považovať za niečo nezvyčajné v tvojej knižnici?
Ehm.... Každá ? :D Ale PJ and the Greek Gods (ano, je to tu zase) je limitovaná edice ;)

A keď už spomínam tú knižnicu - ako máš v nej usporiadané knihy? 
Podle oblíbenosti. A jedna polička podle barev..

 Ktorú knihu si si chcela vždy prečítať, ale nejaké tajomné sily osudu ti to zakaždým prekazili? 
To nwm...asi Hraničářů učeň:Čaroděj na severu.

S ktorou knihou si sa naposledy cítila, že sa ti určite bude páčiť ( možno kvôli skvelej reklame či sľubnej, pofidérnej anotácii ), ale nakoniec to nedopadlo úplne podľa tvojich predstáv? 
Síla vzdoru.

Pamätáš si na poslednú knihu, ktorú si odložila a nevrátila sa k nej, napriek tomu, že si ju nedočítala? 
Saturnin. Síla vzdoru. Stefanovy deníky-Chuť krve. =hodně.... Ale jednou to dočtu *nedočte*
Aké druhy, žánre príbehov ťa lákajú? A aké ťa naopak, zanechávajú úplne chladnou? 
Miluju fantasy, YA sem tam něco romantického... Absolutně nesnáším western a Rosamundu Pilcherovou...(než ona, to radši Labyrint->a to je velmi vysoká laťka)
 Ak by si mohla doporučiť prezidentovi nejakú knihu, aká by to bola? 

No, Harryho nebo Percyho by asi nečetl... Ale proč to nvyzkoušet :D
A na záver - akú knihu plánuješ čítať v najbližšej dobe? 
Chci dočíst PJ and the Greek Gods, chtěla bych začít Legendu nebo Vampýrskou akademii:Spoutáni magií..

To je z dnešního TAGu vše :)
Claire

Žádné komentáře:

Okomentovat