Akú knihu máš práve odloženú na nočnom stolíku?
Mám rozečtené Percy Jackson and the Greek Gods, ale protože si to šetřím, mám tam i ty, které musím... *čti Síla vzdoru a Saturnin* :D
Posledná skutočne dobrá kniha, ktorú si čítala?
Ak by si mohla stretnúť nejakého autora - mŕtveho či živého -, kto by to bol? A pre aké informácie by si ho vypočúvala?
JEN jednoho?!? Mezi Joanne Rowling a Rickem Riordanem to snad nejde.... Ale asi J.K.Rowling <3 a nezeptala bych se na nic, protože bych umřela :D
Ktorá kniha sa dá považovať za niečo nezvyčajné v tvojej knižnici?
Ehm.... Každá ? :D Ale PJ and the Greek Gods (ano, je to tu zase) je limitovaná edice ;)
A keď už spomínam tú knižnicu - ako máš v nej usporiadané knihy?
Podle oblíbenosti. A jedna polička podle barev..
Ktorú knihu si si chcela vždy prečítať, ale nejaké tajomné sily osudu ti to zakaždým prekazili?
To nwm...asi Hraničářů učeň:Čaroděj na severu.
S ktorou knihou si sa naposledy cítila, že sa ti určite bude páčiť ( možno kvôli skvelej reklame či sľubnej, pofidérnej anotácii ), ale nakoniec to nedopadlo úplne podľa tvojich predstáv?
Síla vzdoru.
Pamätáš si na poslednú knihu, ktorú si odložila a nevrátila sa k nej, napriek tomu, že si ju nedočítala?
Saturnin. Síla vzdoru. Stefanovy deníky-Chuť krve. =hodně.... Ale jednou to dočtu *nedočte*
Aké druhy, žánre príbehov ťa lákajú? A aké ťa naopak, zanechávajú úplne chladnou?
Miluju fantasy, YA sem tam něco romantického... Absolutně nesnáším western a Rosamundu Pilcherovou...(než ona, to radši Labyrint->a to je velmi vysoká laťka)
Ak by si mohla doporučiť prezidentovi nejakú knihu, aká by to bola?
No, Harryho nebo Percyho by asi nečetl... Ale proč to nvyzkoušet :D
A na záver - akú knihu plánuješ čítať v najbližšej dobe?
Chci dočíst PJ and the Greek Gods, chtěla bych začít Legendu nebo Vampýrskou akademii:Spoutáni magií..
To je z dnešního TAGu vše :)
Claire
Žádné komentáře:
Okomentovat