neděle 1. května 2016

Měsíční chvástačka: Duben 2016

A jsem tu s další Měsíční chvástačkou :)
Tento měsíc byl mým neslabším měsícem tohot roku (ohledně čtení) a koupila jsem si nejméně knih (což je dobře, protože i tak jsem měla několik týdnů jenom 10 Kč) ;)
Koupené: 3
Dárek: 1
Výhra: ? Tady si vážě někdo myslí, že bych něco vyhrála? :D

Koupené.
Hned 1. dubna jsem naběhla k nám do knihkupectví pro Will Grayson, Will Grayson, ale řekli mi, že mám přijít až v pondělí... V pondělí už tam nová Greenovka konečně byla, takže jsem si ji odnášela jako hrdý majitel :)

 Další kniha mi přibyla, když měli v Neoluxoru slevu 20% při nákupu nad 399Kč... Kupovala jsem kamarádce k narozeninám Once upon a time, jenže to by mi nevyšlo na tu slevu, takže jsem si MUSELA koupit i něco pro sebe. Jenže ono je celkem blbé, když všechny knihy, které prostě potřebujete, stojí okolo 350, což nemám... Přesto jsem si s malou půjčkou koupila dlouho očekávanou knihu Město nebeského ohně ♥ Knížka byla dokonalá a je mi líto, že už nejsou další díly :´(
Poslední knihou, kterou jsem si koupila, bylo Half Bad:Napůl zlý od Sally Green (viditelně jsem měla trošku Greenovský měsíc :D) Byla ve slevě na eshopu Neoluxoru (samozřejmě to potom, co jsem to objednala, bylo všude ještě levnější). Kniha se mi líbila :)
 


Jediným dárkem tohoto měsíce byla.... Dědička ohně ♥
Knížku jsem vyprosila u mamky a navíc byl týden knih bez DPH, takže to bylo i se slevou. Knížka byla epická :D

Zpětně mi dochází, že to je poprvé, co jsem všechny koupené knihy rovnou, v tom stejném měsíci, přečetla. To je super! :)

A celkový pohled na moji hromádku:
Claire ♥



Žádné komentáře:

Okomentovat