Kniha pojednává o Američance Anně, která je donucena svým otcem, známým spisovatelem, odejít studovat do Paříže, přestože neumí ani slovo francouzsky.
Anna se hned první den seznámí s Mer a potkává kluka jménem Étienne St. Clair, který ji okamžitě učaruje. Začne se s nimi a pár dalšími lidmi kamarádit a je celkem šťastná...
Až na to, že St. Clair se jí líbí čím dál víc a možná i ona jemu, jenže je tu jeden problém. St. Clair má holku.
Jak se s tím Anna vyrovná a jak vše skončí, se dozvíte v této knize :)
Knížku jsem začala číst po Dědičce ohně, takže jsem očekávala oddechovku, což mi také málem splnila. Děj rychle utíká a za chvíli by jste zjistili, že jste na konci, nebýt toho problému, který jsem měla možná jenom já, že po tak silném, napětím nabitém fantasy jsem četla něco, kde od začátku je jasné jak to skončí a opravdu jenom čekáte na to, až se konečně políbí.
Ale to se možná dělo jenom u mě. Díky tomu jsem nadávala už od začátku a věty typu: „Tak už se proboha konečně polibte!“ nebo „St. Claire, ty jsi tak dokonalý, rozejdi se konečně s tou ...., se kterou chodíš a dej se dohromady s Annou!“ či „Tohle jsi mi Stephanie udělala naschvál!!!!“ a moje nejčastější „ Proboha, miluju tě Étienne St. Claire. Proč neexistuješ?!?“
A další :D
Nejspíš jste pochopili, že kniha moje nudné očekávání nesplnila a řešila jsem ji víc než Dědičku ohně (kterou si mimo jiné přečtěte taky ;) ), přesto jsem z ní byla nadšená a vřele doporučuji :)
Postavy si oblíbíte, St. Claira zamilujete a potom mi možná napíšete, jak jste na tom s čekáním byli vy :)
9/10*
Claire ♥PS: a to, že St.Clair má příjmení jako je moje jméno, náhoda není.... Je to osud ♥ :D
PPS: Všimli jste si toho, že jsem zase napsala celý text sama? *egoismus* :D


Super recenze :)
OdpovědětVymazatDěkuju moc :)
Vymazat