Dneska jsem si vybrala někoho, koho jsem nezačal sledovat hned po Benovi (tu někdy jindy), ale mého oblíbeného Jesseho z Jesse The Reader. Jesse je něco úplně jiného než Ben. Minimálně v poslední době začal přidávat i spoustu vtipných videí, takže jsem si zase neuměla vybrat, ale... nevím, co lze k němu říct. Američan,
Nakonec jsem vám vybrala video, které patří mezi moje nejoblíbenější :)
-omlouvám se, video nějak blbne, takže jenom odkaz :)
Claire ♥

Žádné komentáře:
Okomentovat