čtvrtek 1. září 2016

Měsíční chvástačka: Srpen 2016

Dneska jsem tu s Měsíční chvástačkou! 

Koupené:10
Dárek: sem-tam přidané peníze na koupené
Výhra:?

Nevím moc, v jakém pořadí, takže prostě namátkově :D

První třeba moje červencová objednávka z BD. Přišly mi třetí (The Indigo Spell) a čtvrtý (The Fiery Heart) díl série Bloodlines od Richelle Mead. Obě už jsou přečtené a sháním peníze na pokračování :D

Na začátku srpna jsem zašla do Neoluxoru a koupila si dva retellingy (oba přečteny)- Stínová královna a Dvůr trnů a růží. SK byla fajn, sice ze začátku trošku zamotaná, ale nakonec to opravdu dopadlo tak, jak mělo. ACOTAR byl jiný. Sarah J. Maas si mě získala už u série Skleněný trůn, ale tohle mě chytlo. Víly se staly mým celkem oblíbeným tématem a spojte to se Sarah =dokonalost. Feyre se mi líbila a Tamlina jsem tady ještě nebrala tak hrozně jako v ACOMAFu. Ale největší zlatíčko byl samozřejmě Rhys (můj čtvrtý manžel) ♥ Samozřejmě jsem si okamžitě sehnala i druhý díl a ten nebyl pro mé srdce zrovna odpočinkový... Proč?!?

Následně LK, tentokrát jsem koupila Horečku od Lauren DeStefano, přestože jsem ještě nečetla první díl, ale slyšela jsem na to dobré hodnocení. Eden od Helen Douglas byl Yoli a anotace se netvářila tak špatně, takže... polička. A poslední je Karanténa: Samotáři. Knížka, na kterou se dívám už hodně dlouho a nakonec jsem se k ní odhodlala. Snad nebudu litovat. ;)

A teď už knihy, které jsem kupovala po jedné.
Nedej se od Rainbow Rowell jsem si okamžitě zamilovala a patří k mým nejoblíbenějším... Baz ♥

Amy a Roger: Na cestě jsem zvažovala na e-shopu tak dlouho, až jsem si to koupila v Knihcentru a nelituju. :)

Poslední knížkou dnešní chvástačky je Šťastně až navěky, která byla taky dokonalá a usvědčila mě, proč miluju Maxona :)

Poslední pohled na moje zlatíčka. Je toho víc než jsem plánovala, ale, když to sečtu s červencem, není to tak strašné :D Září podle mě bude horší XD

Plus jsem se během tohoto měsíce účastnila #ReadingDecathlon od Epic Reads. Znamenalo to přečíst deset knih během deseti dnů a já to....zvládla! :D Ještě přidám fotky knih, které jsem přečetla :)

Claire ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat