A dneska pro vás mám knihu...
.
.
.
.
Percy Jackson: Zloděj blesku!
Jedna z mých nejoblíbenějších knih ♥
A tady je anotace: (až budu stíhat víc, dokonce vám napíšu ten text sama :D )
Do teď jsem si myslel, že jsem obyčejný kluk, kterého čeká vyhazov ze školy. Zjistil jsem ale, že můj otec je bůh z Olympu. Moje učitelka se proměnila v krvavou příšeru a kamarád je Satyr. Všichni na mě mají spadeno a podezřívají mě z krádeže blesku, zbraně mocného boha Dia. Musím dokázat svou nevinu a najít ukradený blesk a s ním i zloděje. Pomůžeš mi?Přečti si tuhle knihu. Musíš. Je Epická. Dokonalá. Ta nejlepší, kterou si kdy přečteš.
Bude to ale nebezpečné, tak neříkej, že jsem tě nevaroval…
Percyho miluju. Nenajdeš lepšího autora, až na Joanne Rowling. Ta ale píše stejně dobře jako...... RICK RIORDAN! Autor mnoha knih, které mi změnily život.
Chápu, že absolutně neumím nalákat na čtení knihy, ale tuhle si musíš přečíst.
Zlepší to první věta knihy? Tady je:
„Pochop, já nechtěl být polobohem.“Nejlepši kniha, která zatím v SB byla.. Zamiluješ si ji. Claire ♥

Žádné komentáře:
Okomentovat