neděle 3. dubna 2016

Měsíční chvástačka: Březen

A je pryč další měsíc, tentokrát měsíc knih!
Podívejte se se mnou na moje nové přírůstky... :)

Koupené:8
Dárek:3 (=mamka se mnou šla do LK :D )
Vyhrané: Knihu jsem sice jako vždy nevyhrála žádnou, ale podařilo se mi vyhrát poukázku 100Kč na e-shop Knihcentra, takže... :3 Kniha, na kterou šla tato poukázka, je u koupených, protože jsem stejně větší část musela doplatit :D

Koupené:

První nákup z Buxu mi přišel asi druhého března, ale už to byl březen, takže to je důvod, proč nebyl už v té minulé. Knihu Legenda jsem viděla hodně často výborně hodnocenou, takže ta byla jasná. Potom jsem zvažovala amy a Roger- Na cestě vs. Okouzlená nocí, ale to druhé bylo fantasy, takže...promiň CooBoo... A a R zvažuju i teď. A Stmívání: grafický román 1.část? Stálo to 9Kč.... A navíc to není tak špatné...A 9Kč :D

Druhý nákup na Buxu byl objednaný asi dva dny poté, protože jsem onemocněla (čti: měla jsem spoustu volného času na hledání slev, i když jsem neměla peníze). A objevila jsem tohle.... Krvavý slib jsem chtěla už hodně dlouho, ale nechtěla jsem za to dávat tolik, protože moje geniální mysl tušila, že to někdy bude ve výprodeji. A bylo. K tomu jsem do košíku hodila i pátý a šestý díl, abych měla sérii kompletní. Aby jsem toho náhodou neměla málo, koupila jsem i první díl série Věk X s názvem Šachovnice bohů..

Tohle je ta kniha, na kterou byla uplatněna poukázka. JÁ-POTŘEBUJU-MĚSTO-NEBESKÉHO-OHNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To bylo tak dokonalé! Možná i nejlepší díl ♥ Zamilovala jsem si vztah Malec, protože oni jsou tak moc cute! Epický pár ♥♥♥ A Sebík je konečně lepší záporák než jeho taťka :D Prostě POTŘEBUJU další a poslední ( :´( ) díl.....!

„Dárky“ :
Do LK jsme se stavovali, když jsme jeli na Veletrh knih a z návštěvy jsem byla nadšená (a zárověň v depresi, protože to bylo ten týden, kdy jsem vykupovala zásoby Buxu). Deklarace smrti mě zaujala, protože dystopie :D Past je dobře hodnocená a navíc chodím už tak dlouho kolem druhého dílu, že jsem ji měla v košíku asi za minutu #proč si číst popis :D a Čarodějky z east endu? Čarodějnice, celkem fajn obálka + v LK, kde nakupuju normálně, další díl ;)

A teď celkový pohled na moji HROZNOU hromadu (nechtěla jsem koupit nic kromě Lock&Mori, což stejně nemám) :)

Jinak jsem si nakoupila dost fandom-věcí :)
Z Veletrhu knih:
Z AliExpressu:





Claire :)


3 komentáře:

  1. závist :D ty fndom věci jsou boží :3 chcu taky :D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak ne každý je tak boží, aby je směl mít :D *zapáchá tu narcismus*...
      Možná ti je někdy půjčím ;) :*

      Vymazat