pátek 12. února 2016

Harry Potter TAG

Tak tohle bude můj první „normální“ tag o něčem co zná a miluje každý. (pokud ne, v noci ho navštívím a nedožije se rána... :D)
Tag jsem viděla u Mati a zalíbil se mi, takže tady ho máte! :)

Obľúbená kniha
Harry Potter. Ona má být jen jedna?!? Tak asi Vězeň z Azkabanu.
Obľúbený film
Jednoznačně Ohnivý Pohár. Ne, nevím proč. Ale ten ples a Harry a ... 
Moje nej filmová scéna ale není z OP, jsou to...
a z VzA scéna, kde je Harry, který vypadá přesně jako Harry a je ach... DOKONALÝ ♥
Najmenej obľúbená kniha
To jde? Ale asi jako všichni Tajemná komnata.. Byla dokonalá, ale ty následující byly lepší :/
Ktorá udalosť v knihe/filme ťa rozplakala? 
Smrt Siriho (Tichošlápka), protože prostě... :'( Potom poslední strana RS, jelikož to byl konec Harryho a.. A některé scény z Prince dvojí krvě mě rozplakaly smíchem.. To se počíta, ne? :D
Obľúbená postava?
Harry. Hermiona. Fred a George. Sirius. James. Lily. Remus. Minerva... To by bylo na dlouho ;)
Čo by bol tvoj Patronus? 
Asi kočka :)
Ktorý z darov smrti by si si vybrala?
Jednoznačně bych nechtěla Kámen vzkříšení. Prostě ne. Ale mezi hůlkou a pláštěm to je těsnější, přesto Neviditelný plášť ♥
V ktorej fakulte by si bola? 
True Gryffindor, sweetie :3 Proč taky ne, když má milovaná všemi testy vyhraná kolej je moje a to už nikdo nezmění! Ok, tohle bylo trochu sobecké :D
Ak by si mohla stretnúť jedného z hercov, kto by to bol? 
To je těžké..! Ale asi Emmu, popř. Maggie Smith.
Kdyby ještě žil, tak Alana...
Hrala si nejakú z video hier? 
ne.
Ak by si bola v metlobalovom tíme, na ktorej pozícii by si bola? 
Ten nejhorší chytač za posledních sto let :D
Bola si spokojná s koncom? 
ano, akorát to bylo moc rychle...
Koľko pre teba Harry znamená? 
...
To nejde říct.
Vše.

Označit nikoho neoznačím, ale TAG případně udělejte. Je to zajímavé. ;)

Claire

Žádné komentáře:

Okomentovat