pondělí 1. února 2016

Měsíční chvástačka- Leden 2016

Takže máme tu moje knižní přírůstky za tento leden! :)
Sice jsem si říkala, že teď po Vánocích nic kupovat nebudu a jak to dopadlo......
Koupené: 11
Dostala jsem: 2

Já mám nových 13 knížek!!! To je na mě šíleně moc... (a to ještě plánuju velkou objednávku z BookDepository, takže.. :D) Ale místo mého stěžování si na sebe samu,... Pojďme na ty knihy :D
Tentokrát nejspíš půjdu časově, aby mi to dávalo nějaký smysl ;)
Koupené:

První kniha, kterou jsem si koupila. I když jsem si dala předsevzetí nekupovat tolik knih, prvního ledna odpoledne jsem přečetla První stříbrnou knihu snů (recenze zde) a MUSELA jsem hned druhý den ráno brzo vstávat a běžet do knihkupectví pro další díl. (Třetí s.k.s. bude AŽ na konci června) Kniha je naprosto epická a dokonalá a... prostě si ji musíte přečíst :3






 Abych se dokonale řídila tím, co jsem si slíbila, jeli jsme hned třetího do Levné knihy. To, že po tolikáté jsem tam byla a Cinder nebyla, mě tak rozesmutnilo, že jsem už měla v ruce 14 knih. Nakonec jsem to probrala a „zůstalo“ jich devět!

Série Říše temnot je od autorky L.J.Smith, která napsala Upíří deníky, Stefanovy deníky, Zakázanou hru, etc. a je docela oblíbená. Já mám doma spoustu jejích knih a myslím si, že píše dost dobře, takže jsem skončila s prvními pěti díly ŘT... Už jsem četla první a část druhého. Zatím je to fajn :)


Erebos s Výkřikem do tmy a Mrazivým létem jsem popadla jen tak a už jsem na ně zvědavá. Erebos má velmi dobré hodnocení a ty dva trihllery mě zaujaly podle anotace. Tak uvidím :D

A poslední z LK je Temná akademie, která není tak moc dobře hodnocená, ale líbila se mi obálka i anotace, tak to snad bude obstojně zpracované...

Po nákupech druhého a třetího ledna jsem si dala chvilku pauzu až do...

Skleněného trůnu od S.J.Maas! Ta.kniha.je.dokonale.epická... ST je hodně propagovaný a ze začátku mě odrazovaly ty řeči typu „To je nové spojení Hunger games+Selekce. Nové HG, Pro fanoušky HG, etc. “ Prostě, když člověk moc nemusí Hunger games, tak si nic už nesmí přečíst?!? Proč to proboha cpou úplně všude?!? Ale nakonec jsem do toho šla, protože podle Sashy z Abookutopia  to bylo dokonalé a já jí jako svojí nej booktuberce docela věřím ;) Měla pravdu... ♥

Dárky:
Obě knížky jsem dostala za vysvědčení od rodičů, kteří mi tím udělali velkou radost. Nečetla jsem ještě ani jednu, ale obě mají být tak dokonalé, že budou určitě naprosto epické!
A ty knihy jsou... :D
Rudá královna a Půlnoční koruna! RK napsala Victoria Aveyard, zatímco PK S.J.Maas :)
Strašně se na ně těším ;)

Hromadný pohled na moje zlatíčka: :)

Jinak jsem začala v lednu sledovat Sherlocka ♥ a na youtube kanál Benjaminoftomes, který je naprosto skoro stejně dokonalý jako Abookutopia.
Co jste v lednu koupili nebo začali sledovat vy?
Mám vás ráda,
Claire ♥

Žádné komentáře:

Okomentovat