sobota 13. února 2016

My Wishlist #1

CooBoo
Všichni jste podle mě viděli nový ediční plán vydavatelství CooBoo... Zaujalo vás něco? Mě celkem dost knih, takže vám představím důvody mé chudoby. :D

S.J.Maas.
Dědička ohně je pokračování Skleněného trůnu a Půlnoční koruny. Snad výjde brzy, stejně jako...















Queen of Shadows, tedy asi Královna stínů!
Opravdu se na knihy těším :3

Další kniha této výborné autorky má být vydaná také a není to nikdo jiný než... Dvůr trnů a růží! :)




Teď by jsme mohli přejít na další autorku a to je Kiera Cass 
 Dcera (proboha ten název je hrozný..) je očekávané pokračování stejně jako tyto dvě knihy! Vše by mělo vyjít letos u CooBoo. :)




Od Victoria Aveyard výjde „pouze“ Křišťálový meč, mnou očekávané pokračování Rudé královny :)






  Dále se těším na Dám ti slunce, knihu, kterou už mají na Slovensku nějakou dobu a my pořád čekáme...




Lock&Mori
JÁ SE NA TU KNIHU TAK TĚŠÍM ! :D Ach, miluju Sherlocka a teď bude tohle.... Děkuju Bože ♥
Serafina a černý plášť... Od téhle knihy mám dost velká očekávání, tak snad nezklame! :)




A teď, protože jsem moc líná, vám tu budu dávat jen fotky, pokud vám nebudu něco hodně podstatného chtítí sdělit ;)
Na tuhle se opravdu těším :) Snad nechají tuhle DOKONALOU obálku ♥
#dokonalá obálka ♥
ONI VYDAJÍ FROSTFIRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Já se na tu knihu tak těším! Miluju Dědičku a tuhle obálku... ♥
Thle knihu má doma v originále Radek, tak jsem zědavá co na ni řekne, ale vypadá velmi dobře :)
Tohle jste mi udělali naschvál... AŽ na podzim ?!!!? JAK to mám vydržet?!!!!!!!!

Tohle byla poslední, kterou musím koupit určitě, ale ještě tam je několik jiných o kterých uvažuju.. Jo, bude to stát hodně :D

Tady vám dám odkaz na ten ediční plán, který z vás vytáhne poslední korunu: #odkazCooBoo2016

Napište mi, jestli taky zůstanete na mizině jako já :D
Claire





Žádné komentáře:

Okomentovat