1. Máš nějaké určité místo doma na čtení?
Sice většinou nečtu v kuchyni (i to se ale stalo), přesto čtu všude. Nejradši ve svém křesle nebo posteli. :)
2. Záložka nebo kus papíru?
Určitě záložky, ale, když je nouze, přežiju i papír :D
3. Umíš zastavit kdekoliv nebo musíš dočíst stranu, kapitolu, část, etc.?
Raději dočítám stranu nebo kapitolu, ale mimo domov (škola, autobus, etc.) zvládnu přestat uprostřed slova ;)
4. Jíš nebo piješ během čtení?
Nerada. I když moje Relikvie smrti vypadají hodně špatně, protože častým čtením se to i tak zašpiní, a navíc u napínavé knihy nepřestaneš jenom proto, že máš něco tak nepodstatného jako hlad :D
5. Zvládneš číst u televize/rádia?
Dívat se a číst asi těžko, ale nevadí mi u toho číst. To bych jinak za rok přečetla tak dvě knihy :D
6. Jedna kniha nebo několik najednou?
Hodně napínavá jedna, většinou dvě.
7. Čteš doma nebo všude?
Všude :D
8. Nahlas nebo jen v duchu?
On někdo čte celou knihu nahlas? I když já dělám taky naprostou šílenost. Když jsem u nějaké super pasáže nebo přečtu vtipnou větu, řeknu to nahlas a směju se víc. Ano, jsem divná.
9. Čteš vše nebo přeskakuješ stránky?
Vše, ale u re-readingu sem-tam můžu něco přeskočit. Třeba u Rozbřesku (S.Meyer) bych úplně vynechala část Jacob....
10. Lámání hřbetu nebo jako nový?
N-O-V-Ý-!-!-! Kdo by ničil chudáčka knížku?!? Akorát u pár paperbacků to mám vidět, ale to jsem vždy oplakala..
11. Píšeš do knihách?
NE!!!!!!!!!!! Nechápu, jak někdo může udělat takovou ohavnost. Na hranici s nimi!
(omlouvám se všem. Není to osobní.
Omlouvám se, pokud jsem vás naštvala poslední otázkou, ale jinak si TAG udělejte. Je fajn :)
A i když to tak teď nevypadá, mám Vás ráda.
Claire ♥
tvl..... tebe nikdy nepustímk mým nejoblíbenějším knížkám :D jsou v nehorázně hrozném stavu :D asi by si mě zabila :DD
OdpovědětVymazatJá už jsem je viděla... a žiješ :D Přesto uděláš líp, když mi je ukazovat nebudeš XD
Vymazat