sobota 4. června 2016

Měsíční chvástačka: Květen

A jsem tu tentokrát s něčím jiným než Saturday book :D
Další měsíc za námi a tentokrát jsem toho nakoupila více než jsem chtěla. Nečekaně...


Koupené: 3
Dárek(=LK s mamkou): 3
Výhra: hezký vtip :D

Koupené:
První kniha, kterou jsem si koupila, byla Netvor ;) Dlouho jsem se na ni dívala na Buxu, ale byli jsme v Dobrovském a tam byla za stejnou cenu, takže ji mám doma :D
Další knihu jsem objednala chvíli potom, ale byl to jeden z mých největších bojů mysli v historii. Anna and the French kiss nebo Bloodlines? Nakonec jsem skončila u Richelle, ale rozhodně toho nelituji. Miluju Adriana a tahle kniha...Aaaaaaaa!!! <3 Miluju ji. Doufám, že rychle seženu peníze na další díly ;)
Poslední kniha, kterou jsem koupila, byla kniha měsíce (i když na stejné příčce s Bloodlines), protože Mechanický anděl! Ta kniha byla super, vtipná, sladká a zlomila mi srdce (+příběh o něčem nepodstatném... potom co jsem dočetla MP, jsem se začala dívat na seriál Outlander. To jsem si teda pomohla. :D). Ale byl tam můj Will a Wessa scéna, která mi pomohla. A pak se mi sen o Wesse roztříštil, takže no.... ale jinak byla super a umírám u čekání na Mechanickou princeznu. :)
Dárky: 
Zase jsem byla s našima v LK, takže jsem odcházela s Temnou hrdinkou, Nespavostí a Prozřetelností ;)

Tohle bylo z knih všechno. A teď k nejvíc boží věci měsíce. Outlander. Kdo sleduje, ať čte dál. Ostatní přeskočte na jiný odstavec a ti, kteří nechcou číst moje kecy, přeskočte taktéž :D Panebože, taky milujete tak moc Jamieho? On je sladký, chytrý, milý, sexy a já umírám <3 a on s Claire <3 (všimli jste si toho, že se Sassenach jmenuje jako já?) Doufám, že neskončí s Frankem... protože jinak si Jamieho zamlouvám já. I když to by bylo hodně fajn :3

A teď už vážně. Dívejte se na seriál Outlander a čtěte. :) 
Mám Vás ráda. Claire

Žádné komentáře:

Okomentovat