Dneska jsem si vybralaknihu.... Nechám vás hádat. :D
Anotace:
Samozřejmě všichni ví, že to je Divergence od Veronicy Roth :D
Knihu mám opravdu ráda. Já osobně jsem si s Hunger Games moc nesedla a nikdy nepochopím, proč to lidi srovnávají. Tris je perfektní postava (kdo četl i Rezistenci ví, že potom to jde z kopce). Pokud si chcete užít milou, zajímavou a ORIGINÁLNÍ knihu, rozhodně uděláte dobře, když si vezmete do ruky Divergenci.
Claire :)
Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce na celý život odevzdat. Překvapivé rozhodnutí jí do cesty přivede osudového kluka – úchvatného, ale taky trochu nesnesitelného. Beatrice zjišťuje, že ve společnosti, která se jeví tak dokonalá, vzrůstá napětí a hrozící nebezpečí lze zažehnat jen jedním způsobem, který ji ale možná zničí.Můj názor:
Samozřejmě všichni ví, že to je Divergence od Veronicy Roth :D
Knihu mám opravdu ráda. Já osobně jsem si s Hunger Games moc nesedla a nikdy nepochopím, proč to lidi srovnávají. Tris je perfektní postava (kdo četl i Rezistenci ví, že potom to jde z kopce). Pokud si chcete užít milou, zajímavou a ORIGINÁLNÍ knihu, rozhodně uděláte dobře, když si vezmete do ruky Divergenci.
Claire :)

Žádné komentáře:
Okomentovat