Sophie čekala celý život na to, až ji unesou… Tak začíná kniha Škola dobra a zla. Sophie pochází z městečka, ze kterého se pravidelně jednou za čtyři roky ztrácí dvě děti. Všeobecně se tvrdí, že je unáší tajemný školník a že na Škole dobra a zla pak studují. Jedno dítě je předurčeno stát se kladnou pohádkovou postavou a druhé zápornou. Všem dětem tajemný školník nahání strach a nepřejí si, aby je unesl. Jedinou výjimkou je Sophie – ta se už nemůže dočkat, až z města zmizí, čeká totiž, že se z ní stane pohádková princezna. Ale co když se školník splete a místo do Školy dobra ji umístí do Školy zla?Rozhodla jsem se SB trošku zjednodušit a minimálně teď (absolutně nestíhám), přidávat jenom anotaci. Všichni víte, že v SB jsou jenom knihy, které se mi líbily, popř. první díly mých oblíbených sérií, takže snad to bude stačit.
Děkuji za Vás...
Claire ♥

Ach ano, Škola dobra a zla byla skvělá! :)
OdpovědětVymazathttp://boook-planet.webnode.cz/
To jo :) Četla už jsi všechny díly?
Vymazat