Rozhodla jsem se udělat jeden TAG, který mě zaujal zde :)
...číst buď jen ženské autory, anebo jen mužské autory?Od začátku tak těžké otázky! Z Rowlingové muže neudělám a z Riordana ženu taky ne....
Poté, co jsem se podívala na svou knihovnu, jsem usoudila, že s těžkým srdcem ženské autory...
...číst buď jen série, anebo jenom knihy bez pokračování (tzv. stand-alones)?
Tady to je o něco jednodušší. Protože většina mých oblíbených knih jsou série (popř. budou), rozhoduji se pro série :)
...nakupovat jen v kamenných knihkupectvích, anebo jen na e-shopech?
Kamenných knihkupectvích. Tam si vyberu, kterou chci, je tam lepší atmosféra. Sice jsou knihy o trošku dražší, ale za tohle to stojí ;)
...buď vidět nejdřív filmovou verzi, anebo nemít možnost vidět film?
Některé filmové verze mám ráda (Harry), ale vidět u mého milovaného Percyho nejdřív film, knihu bych díky té hrůze nikdy neobjevila. Je pravda, že u některých knih jsem nejdřív viděla film a potom četla knihu, ale užila jsem si to o to míň, protože filmy většinou (=nikdy) nejsou stejné... A ještě by mi zničili představu mých „fiktivních“ kluků a manželů... Takže jste asi pochopili, že radši nemít možnost vidět film ;)
...číst buď jen papírové knihy,anebo e-booky?
Stoprocentně papírové knihy. E-booky nemusím, čtu je maximálně na dovolené, protože tolik knih nemám povolených, anebo když jedeme někam dál autem a už dočtu tu papírovou, použiji mobil... I když The Crown jsem teď taky četla online.... Ale určitě papír. Čtečka nevoní :D
...být buď recenzent z povolání, anebo spisovatel?
Spisovatel, přestože neumím psát :D protože být spisovatel je boží XD
...číst buď dokola svých 20 oblíbených knížek, anebo nikdy žádnou knihu nepřečíst 2x?
Tohle je snad těžší než Mrs. Riordan a Mr. Rowling! Přeatože bych toho určitě litovala, zvolím 20 oblíbených knih, akorát předtím seženu verze, kde jsou všechny díly v jedné knize :D
Jenom když sečtu Harryho a Percyho mám 18 knih...
To je z dnešního TAGu vše :)
Snad jste si ho užili...
Claire ♥

Žádné komentáře:
Okomentovat