Dneska jsem tu s unboxingem. Ano, vím, že ho nedělám, ale tentokrát jsem si u rozbalování vzpomněla, takže proč ne :D Na knihu jsem čekala opravdu dlouho a jsem ráda, že vůbec došla :D
Myslím si, že všichni správně pochopili, o jakou knihu jde :D
Kdyžtak mi do komentářů napište, jestli by jste chtěli unboxingy častěji ;)
Žádné komentáře:
Okomentovat