Dneska jsem tu s TAGem, protože se mi nechce dofotit měsíční chvástačka a tohle byla taková rychlovka :D Slovensky snad rozumíte, takže otázky nechám takhle ;)
1. CHAMTIVOSŤ
Akú najdrahšiu a najlacnejšiu knihu doma máš?
Nejdražší je asi nějaký díl Bohů Olympu :D Nejlevnější budoou nějaké z LK...
2. HNEV
Aký autor u teba vyvoláva zlosť?
Suzanne Collins.... prostě ji nemám ráda...
3. PAŽRAVOSŤ
Akú knihu si bez milosti hltal zas a znovu?
Harry Potter. Percy Jackson. Hex Hall <3
Ale HP snad každý, ne?
4. LENIVOSŤ
Akú knihu si kvôli lenivosti zanedbával?
Nějaké z LK, protože to je zvláštní, ale knihy ze slevy čtu později :D
5. PÝCHA
O ktorej knihe hovoríš, aby si vyzeral ako inteligentný čitateľ?
Inteligentní jsem snad pořád, ne? *Ego vysoké několik kilometrů*
Podle mě stačí mluvit o knihách a vypadám více inteligentně ;) i když je lepší vynechat Twilight :D
6. ŽIADOSTIVOSŤ
Aké vlastnosti si najviac ceníš na mužských a ženských postavách?
Vtipné. Chytré. Správný výběr partnera/ky (samozřejmě podle mého shipu). Oběť.
A kluci mi vůbec nevadí, když jsou ještě i cute a mají správný vzhled ;)
7. ZÁVISŤ
Aké knihy by si si najviac prial ako darček na Vianoce?
Tím, že jsou Vánoce až za půl roku, nevím. Ale určitě jich bude hodně :D
Claire <3
Žádné komentáře:
Okomentovat